OD127AP-12MB
OD127AP-12MB Orion Fans
OD127AP.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: DC FAN 12V 127X38MM
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 127mm L x 127mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2600 RPM
Air Flow: 108.0 CFM (3.02m³/min)
Width: 38.50mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 38.0dB(A)
Static Pressure: 0.330 in H2O (82.2 Pa)
Power (Watts): 6 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC FAN 12V 127X38MM, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 127mm L x 127mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2600 RPM, Air Flow: 108.0 CFM (3.02m³/min), Width: 38.50mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 38.0dB(A), Static Pressure: 0.330 in H2O (82.2 Pa), Power (Watts): 6 W.
Інші пропозиції OD127AP-12MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD127AP-12MB OD127AP-12MB Виробник : Orion Fans OD127ap-474862.pdf DC Fans DC Fan, 127x38mm, 12VDC, 108CFM, Ball Bearing, Wire Leads