OD2506-12HSS
OD2506-12HSS Orion Fans
OD2506_Series.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 25X6MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
RPM: 14000 RPM
Air Flow: 2.4 CFM (0.067m³/min)
Width: 6.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 31.0dB
Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 25X6MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, RPM: 14000 RPM, Air Flow: 2.4 CFM (0.067m³/min), Width: 6.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 31.0dB, Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa).