OD2510-24HB
OD2510-24HB Orion Fans
Виробник: Orion Fans
Description: Thermal Products
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 11500 RPM
Air Flow: 2.7 CFM (0.076m³/min)
Width: 10.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 29.2dB(A)
Static Pressure: 0.270 in H2O (67.3 Pa)
Power (Watts): 1.6 W
на замовлення 301 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Thermal Products, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 11500 RPM, Air Flow: 2.7 CFM (0.076m³/min), Width: 10.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 29.2dB(A), Static Pressure: 0.270 in H2O (67.3 Pa), Power (Watts): 1.6 W.
Інші пропозиції OD2510-24HB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD2510-24HB OD2510-24HB Виробник : Orion Fans DC Fans DC Axial Fan, 25x25x10mm, 12VDC