OD2510-24LB Orion Fans
Виробник: Orion Fans
Description: Thermal Products
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6300 RPM
Air Flow: 1.3 CFM (0.036m³/min)
Width: 10.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 18.1dB(A)
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Power (Watts): 720 mW
Написати відгук
Description: Thermal Products, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6300 RPM, Air Flow: 1.3 CFM (0.036m³/min), Width: 10.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 18.1dB(A), Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa), Power (Watts): 720 mW.
Інші пропозиції OD2510-24LB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD2510-24LB OD2510-24LB Виробник : Orion Fans DC Fans DC Axial Fan, 25x25x10mm, 12VDC