OD2510-24MB Orion Fans
Виробник: Orion Fans
Description: Thermal Products
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 9250 RPM
Air Flow: 2.0 CFM (0.056m³/min)
Width: 10.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 24.4dB(A)
Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Power (Watts): 960 mW
Написати відгук
Description: Thermal Products, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 9250 RPM, Air Flow: 2.0 CFM (0.056m³/min), Width: 10.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 24.4dB(A), Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa), Power (Watts): 960 mW.
Інші пропозиції OD2510-24MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD2510-24MB OD2510-24MB Виробник : Orion Fans OD2510-3239739.pdf DC Fans DC Axial Fan, 25x25x10mm, 12VDC