Продукція > ORION FANS > OD254AP-12HB10A
OD254AP-12HB10A
OD254AP-12HB10A Orion Fans
OD254AP.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 254X89MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2400 RPM
Air Flow: 830.0 CFM (23.24m³/min)
Width: 89.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 60.0dB
Static Pressure: 0.780 in H2O (194.3 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 65 W
на замовлення 64 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 254X89MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Round - 254mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2400 RPM, Air Flow: 830.0 CFM (23.24m³/min), Width: 89.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 60.0dB, Static Pressure: 0.780 in H2O (194.3 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 65 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD254AP-12HB10A OD254AP-12HB10A Виробник : Orion Fans OD254AP-3239403.pdf DC Fans Fan, 254x89mm Round, 12VDC, 830CFM, 60dBA, Ball, Wire, Open Collector Tach/PWM