Продукція > ORION FANS > OD254AP-12HTB
OD254AP-12HTB
OD254AP-12HTB Orion Fans
od254ap.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.8V 830CFM 62.1dB 254 X 89mm High Speed
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції OD254AP-12HTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD254AP-12HTB OD254AP-12HTB Виробник : Orion Fans KINC_S_A0007335366_1-3239103.pdf DC Fans DC Fan, 254x89mm Round, 12VDC, 830CFM, Ball Bearing, Terminals