Продукція > ORION FANS > OD254AP-12HTBIP69K
OD254AP-12HTBIP69K
OD254AP-12HTBIP69K Orion Fans
Виробник: Orion Fans
DC Fans DC Fan, 254x89mm Round, 12VDC, 830CFM, 5.4A, 65W, 62.1dBA, Terminal, IP69K
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук