Продукція > ORION FANS > OD254AP-12LTB
OD254AP-12LTB
OD254AP-12LTB Orion Fans
od254ap.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.8V 550CFM 39.4dB 254 X 89mm Low Speed
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції OD254AP-12LTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD254AP-12LTB OD254AP-12LTB Виробник : Orion Fans OD254AP-3239403.pdf DC Fans DC Fan, 254x89mm Round, 12VDC, 550CFM, Ball Bearing, Terminals