Продукція > ORION FANS > OD254AP-24HTBIP68
OD254AP-24HTBIP68
OD254AP-24HTBIP68 Orion Fans
OD254AP-IP68.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN IMP MTRZD 254X89MM 24VDC
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2450 RPM
Air Flow: 830.0 CFM (23.24m³/min)
Width: 89.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 62.1dB(A)
Static Pressure: 0.790 in H2O (196.8 Pa)
Power (Watts): 65 W
Написати відгук
Description: FAN IMP MTRZD 254X89MM 24VDC, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Round - 254mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2450 RPM, Air Flow: 830.0 CFM (23.24m³/min), Width: 89.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 62.1dB(A), Static Pressure: 0.790 in H2O (196.8 Pa), Power (Watts): 65 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD254AP-24HTBIP68 OD254AP-24HTBIP68 Виробник : Orion Fans OD254AP_IP68-3239804.pdf DC Fans DC Fan, 254x89mm Round, 24VDC, 830CFM, 2.65A, 65W, 62.1dBA, Terminal, IP68