Продукція > ORION FANS > OD254AP-24LTB
OD254AP-24LTB
OD254AP-24LTB Orion Fans
od254ap.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 16V to 26V 550CFM 39.4dB 254 X 89mm Low Speed
Написати відгук
Інші пропозиції OD254AP-24LTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD254AP-24LTB OD254AP-24LTB Виробник : Orion Fans OD254AP-3239403.pdf DC Fans DC Fan, 254x89mm Round, 24VDC, 550CFM, Ball Bearing, Terminals