Продукція > ORION FANS > OD254AP-24MB-01A
OD254AP-24MB-01A
OD254AP-24MB-01A Orion Fans
od254ap.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 16V to 26V 690CFM 47.4dB 254 X 89mm Tachometer
Написати відгук