Продукція > ORION FANS > OD254AP-48HHBIP68D
OD254AP-48HHBIP68D
OD254AP-48HHBIP68D Orion Fans
OD254AP.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 48VDC FAN CLASS 1 ZONE 2 1000CFM
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 1000.0 CFM (28.00m³/min)
Width: 89.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UKCA
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 75.3dB(A)
Static Pressure: 1.050 in H2O (261.5 Pa)
Power (Watts): 96 W
на замовлення 184 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 48VDC FAN CLASS 1 ZONE 2 1000CFM, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Round - 254mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3000 RPM, Air Flow: 1000.0 CFM (28.00m³/min), Width: 89.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UKCA, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 75.3dB(A), Static Pressure: 1.050 in H2O (261.5 Pa), Power (Watts): 96 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD254AP-48HHBIP68D OD254AP-48HHBIP68D Виробник : Orion Fans OD254AP.pdf DC Fans DC Fan, 254x89mm Round, 48VDC, 1.05"H2O, 2x Wire, Class 1, Zone 2 UL60079 IP68