Продукція > ORION FANS > OD254AP-48HTB
OD254AP-48HTB
OD254AP-48HTB Orion Fans
od254ap.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fan Axial Ball Bearing 48V 24V to 52V 850CFM 62.1dB 254 X 89mm High Speed
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції OD254AP-48HTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD254AP-48HTB OD254AP-48HTB Виробник : Orion Fans OD254AP-3239403.pdf DC Fans DC Fan, 254x89mm Round, 48VDC, 850CFM, Ball Bearing, Terminals