Продукція > ORION FANS > OD254AP-48HTBIP68
OD254AP-48HTBIP68
OD254AP-48HTBIP68 Orion Fans
OD254AP-IP68.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN IMP MTRZD 254X89MM 48VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
DC Fans DC Fan, 254x89mm Round, 48VDC, 830CFM, 1.3A, 65W, 62.1dBA, Terminal, IP68.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD254AP-48HTBIP68 OD254AP-48HTBIP68 Виробник : Orion Fans OD254AP_IP68-3239804.pdf DC Fans DC Fan, 254x89mm Round, 48VDC, 830CFM, 1.3A, 65W, 62.1dBA, Terminal, IP68