Продукція > ORION FANS > OD254AP-48HTBIP69K
OD254AP-48HTBIP69K
OD254AP-48HTBIP69K Orion Fans
OD254AP-IP69K.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN IMP MTRZD 254X89MM 48VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
DC Fans DC Fan, 254x89mm Round, 48VDC, 830CFM, 1.3A, 65W, 62.1dBA, Terminal, IP69K.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD254AP-48HTBIP69K OD254AP-48HTBIP69K Виробник : Orion Fans OD254AP-IP69K.pdf DC Fans DC Fan, 254x89mm Round, 48VDC, 830CFM, 1.3A, 65W, 62.1dBA, Terminal, IP69K