OD254AP-48LB
OD254AP-48LB Orion Fans
od254ap.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fan Axial Ball Bearing 48V 24V to 52V 550CFM 39.4dB 254 X 89mm Low Speed
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
DC Fans DC Fan, 254x89mm Round, 48VDC, 550CFM, 0.48A, 39dBA, 1650RPM, Ball, 2xWire 20AWG.
Інші пропозиції OD254AP-48LB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD254AP-48LB OD254AP-48LB Виробник : Orion Fans OD254AP-3239403.pdf DC Fans DC Fan, 254x89mm Round, 48VDC, 550CFM, 0.48A, 39dBA, 1650RPM, Ball, 2xWire 20AWG