Продукція > ORION FANS > OD254AP-48MTB
OD254AP-48MTB
OD254AP-48MTB Orion Fans
od254ap.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fan Axial Ball Bearing 48V 24V to 52V 690CFM 47.4dB 254 X 89mm Middle Speed
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції OD254AP-48MTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD254AP-48MTB OD254AP-48MTB Виробник : Orion Fans OD254AP-3239403.pdf DC Fans DC Fan, 254x89mm Round, 48VDC, 690CFM, Ball Bearing, Terminals