OD280AN-48HB
OD280AN-48HB Orion Fans
OD280.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 280X89MM 48VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 280mm L x 280mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2550 RPM
Air Flow: 1200.0 CFM (33.60m³/min)
Width: 89.00mm
Operating Temperature: 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 72.0dB
Static Pressure: 0.900 in H2O (224.2 Pa)
Power (Watts): 104 W
на замовлення 54 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 280X89MM 48VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 280mm L x 280mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2550 RPM, Air Flow: 1200.0 CFM (33.60m³/min), Width: 89.00mm, Operating Temperature: 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 72.0dB, Static Pressure: 0.900 in H2O (224.2 Pa), Power (Watts): 104 W.
Інші пропозиції OD280AN-48HB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD280AN-48HB OD280AN-48HB Виробник : Orion Fans OD280-3239741.pdf DC Fans DC Axial Fan, 280x89mm, 48VDC