Продукція > ORION FANS > OD280AN-48MTB
OD280AN-48MTB
OD280AN-48MTB Orion Fans
Виробник: Orion Fans
Description: Thermal Products
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 280mm L x 280mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2150 RPM
Air Flow: 1050.0 CFM (29.40m³/min)
Width: 89.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 56.0dB(A)
Static Pressure: 0.650 in H2O (161.9 Pa)
Power (Watts): 60 W
Написати відгук
Description: Thermal Products, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 280mm L x 280mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2150 RPM, Air Flow: 1050.0 CFM (29.40m³/min), Width: 89.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 56.0dB(A), Static Pressure: 0.650 in H2O (161.9 Pa), Power (Watts): 60 W.
Інші пропозиції OD280AN-48MTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD280AN-48MTB OD280AN-48MTB Виробник : Orion Fans OD280-3239741.pdf DC Fans DC Axial Fan, 280x89mm, 48VDC