Продукція > ORION FANS > OD3006-12LSS01A
OD3006-12LSS01A
OD3006-12LSS01A Orion Fans
OD3006_Series.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 30X6MM 12VDC WIRE
Features: Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
Width: 6.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 30X6MM 12VDC WIRE, Features: Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, Width: 6.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial.