Продукція > ORION FANS > OD3010-05MBIP55
OD3010-05MBIP55
OD3010-05MBIP55 Orion Fans
od3010.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fan Axial Ball Bearing 5V 4.5V to 5.5V 4CFM 30dB 300 X 300 X 10.2mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук