Продукція > ORION FANS > OD3010-12LLSS
OD3010-12LLSS
OD3010-12LLSS Orion Fans
OD3010.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
RPM: 7000 RPM
Air Flow: 3.5 CFM (0.098m³/min)
Width: 10.20mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 25.0dB
Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, RPM: 7000 RPM, Air Flow: 3.5 CFM (0.098m³/min), Width: 10.20mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 25.0dB, Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa), Part Status: Active.