Продукція > ORION FANS > OD3010-12MB10A
OD3010-12MB10A
OD3010-12MB10A Orion Fans
OD3010.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 9000 RPM
Air Flow: 4.0 CFM (0.112m³/min)
Width: 10.20mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 28.4dB(A)
Static Pressure: 0.180 in H2O (45.0 Pa)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 9000 RPM, Air Flow: 4.0 CFM (0.112m³/min), Width: 10.20mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 28.4dB(A), Static Pressure: 0.180 in H2O (45.0 Pa), Part Status: Active.
Інші пропозиції OD3010-12MB10A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD3010-12MB10A OD3010-12MB10A Виробник : Orion Fans OD3010.pdf DC Fans DC Axial Fan, 30x30x10.5mm, 12VDC, Tachometer, PWM