Продукція > ORION FANS > OD3010-12MSS10A
OD3010-12MSS10A
OD3010-12MSS10A Orion Fans
OD3010.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H
Air Flow: 4.0 CFM (0.112m³/min)
Width: 10.20mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Noise: 27.0dB
Static Pressure: 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Part Status: Active
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, RPM: 9000 RPM, Air Flow: 4.0 CFM (0.112m³/min), Width: 10.20mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 27.0dB, Static Pressure: 0.170 in H2O (42.3 Pa), Part Status: Active.