Продукція > ORION FANS > OD3506-12HSS02A
OD3506-12HSS02A
OD3506-12HSS02A Orion Fans
OD3506%20series_m1.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 35X6MM 12VDC WIRE
Features: Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 35mm L x 35mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
Width: 6.00mm
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 35X6MM 12VDC WIRE, Features: Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 35mm L x 35mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, Width: 6.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial.