OD3510-12HB
OD3510-12HB Orion Fans
OD3510-12HB.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 35mm L x 35mm H
Bearing Type: Ball
Width: 10.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Active
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 35mm L x 35mm H, Bearing Type: Ball, Width: 10.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Active.
Інші пропозиції OD3510-12HB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD3510-12HB OD3510-12HB Виробник : Orion Fans OD3510_12HB-3439546.pdf DC Fans DC Fan, 35x35x10mm, 12VDC, High Speed, Dual Ball Bearing, 2x Lead Wires