Продукція > ORION FANS > OD3510-12LB01A
OD3510-12LB01A
OD3510-12LB01A Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE
Features: Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 35mm L x 35mm H
Bearing Type: Ball
Width: 10.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE, Features: Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 35mm L x 35mm H, Bearing Type: Ball, Width: 10.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Active.