Продукція > ORION FANS > OD3828-12HB02A
OD3828-12HB02A Orion Fans
OD3828_Series.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
Features: Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 38mm L x 38mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 11000 RPM
Width: 28.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 41.0dB
Static Pressure: 0.660 in H2O (164.4 Pa)
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE, Features: Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 38mm L x 38mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 11000 RPM, Width: 28.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 41.0dB, Static Pressure: 0.660 in H2O (164.4 Pa).