OD4010-12HHS
OD4010-12HHS Orion Fans
OD4010-1623552.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 10000 RPM
Air Flow: 12.0 CFM (0.336m³/min)
Width: 10.50mm
Weight: 0.441 lb (200.00 g)
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 38.2dB
Static Pressure: 0.340 in H2O (84.7 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 720 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 10000 RPM, Air Flow: 12.0 CFM (0.336m³/min), Width: 10.50mm, Weight: 0.441 lb (200.00 g), Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 38.2dB, Static Pressure: 0.340 in H2O (84.7 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 720 mW.