Продукція > ORION FANS > OD4010-12HHSS02A
OD4010-12HHSS02A
OD4010-12HHSS02A Orion Fans
OD4010.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
Features: Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
Width: 10.50mm
Weight: 0.441 lb (200.00 g)
Termination: 3 Wire Leads
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE, Features: Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, Width: 10.50mm, Weight: 0.441 lb (200.00 g), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4010-12HHSS02A OD4010-12HHSS02A Виробник : Orion Fans OD4010.pdf DC Fans DC Fan, 40x40x10mm, 12VDC, Extra High Speed, Sealed Sleeve, Alarm Output