OD4010-12LLB
OD4010-12LLB Orion Fans
OD4010.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
Width: 10.50mm
Weight: 0.441 lb (200.00 g)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Active
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, Width: 10.50mm, Weight: 0.441 lb (200.00 g), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Active.