Продукція > ORION FANS > OD4010-12MSS01A
OD4010-12MSS01A
OD4010-12MSS01A Orion Fans
OD4010.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
RPM: 4800 RPM
Air Flow: 6.0 CFM (0.168m³/min)
Width: 10.50mm
Weight: 0.441 lb (200.00 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 20.0dB
Static Pressure: 0.080 in H2O (19.9 Pa)
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, RPM: 4800 RPM, Air Flow: 6.0 CFM (0.168m³/min), Width: 10.50mm, Weight: 0.441 lb (200.00 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 20.0dB, Static Pressure: 0.080 in H2O (19.9 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4010-12MSS01A OD4010-12MSS01A Виробник : Orion Fans OD4010-1623552.pdf DC Fans DC Fan, 40x40x10mm, 12VDC, 6CFM, 20dBA, Sealed Sleeve, Wire, Open Collector Tach