OD4010-24HHB
OD4010-24HHB Orion Fans
OD4010.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: Thermal Products
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 10000 RPM
Air Flow: 12.0 CFM (0.336m³/min)
Width: 10.50mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 38.2dB(A)
Static Pressure: 0.340 in H2O (84.7 Pa)
Power (Watts): 1.45 W
на замовлення 977 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Thermal Products, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 10000 RPM, Air Flow: 12.0 CFM (0.336m³/min), Width: 10.50mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 38.2dB(A), Static Pressure: 0.340 in H2O (84.7 Pa), Power (Watts): 1.45 W.
Інші пропозиції OD4010-24HHB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4010-24HHB OD4010-24HHB Виробник : Orion Fans OD4010.pdf DC Fans DC Axial Fan, 40x40x10.5mm, 24VDC