Продукція > ORION FANS > OD4010-24HSS01A
OD4010-24HSS01A
OD4010-24HSS01A Orion Fans
OD4010.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
RPM: 8000 RPM
Air Flow: 9.2 CFM (0.258m³/min)
Width: 10.50mm
Weight: 0.441 lb (200.00 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.2dB
Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.45 W
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, RPM: 8000 RPM, Air Flow: 9.2 CFM (0.258m³/min), Width: 10.50mm, Weight: 0.441 lb (200.00 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.2dB, Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.45 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4010-24HSS01A OD4010-24HSS01A Виробник : Orion Fans OD4010.pdf DC Fans DC Fan, 40x40x10mm, 24VDC, 6.7CFM, 25dBA, Seal Sleeve, Wire, Open Collector Tach