Продукція > ORION FANS > OD4010-24LS02A
OD4010-24LS02A
OD4010-24LS02A Orion Fans
OD4010.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 4.7 CFM (0.132m³/min)
Width: 10.50mm
Weight: 0.441 lb (200.00 g)
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 20.1dB
Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 730 mW
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 4.7 CFM (0.132m³/min), Width: 10.50mm, Weight: 0.441 lb (200.00 g), Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 20.1dB, Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 730 mW.