Продукція > ORION FANS > OD4010-24LSS02A
OD4010-24LSS02A
OD4010-24LSS02A Orion Fans
OD4010.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
RPM: 4200 RPM
Air Flow: 5.0 CFM (0.140m³/min)
Width: 10.50mm
Weight: 0.441 lb (200.00 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 14.0dB
Static Pressure: 0.060 in H2O (14.9 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, RPM: 4200 RPM, Air Flow: 5.0 CFM (0.140m³/min), Width: 10.50mm, Weight: 0.441 lb (200.00 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 14.0dB, Static Pressure: 0.060 in H2O (14.9 Pa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4010-24LSS02A OD4010-24LSS02A Виробник : Orion Fans OD4010.pdf DC Fans DC Fan, 40x40x10mm, 24VDC, 5CFM, 0.07A, 14dBA, Sealed Sleeve, Wire, Alarm Output