Продукція > ORION FANS > OD4015-24HB02A
OD4015-24HB02A
OD4015-24HB02A Orion Fans
OD4015.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 8000 RPM
Air Flow: 8.5 CFM (0.238m³/min)
Width: 15.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 36.0dB
Static Pressure: 0.250 in H2O (62.3 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.92 W
на замовлення 776 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 8000 RPM, Air Flow: 8.5 CFM (0.238m³/min), Width: 15.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 36.0dB, Static Pressure: 0.250 in H2O (62.3 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.92 W.