OD4015-24HS
OD4015-24HS Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Sleeve
Width: 15.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus
Fan Type: Tubeaxial
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Sleeve, Width: 15.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, Fan Type: Tubeaxial.