Продукція > ORION FANS > OD4015-24HSS01A
OD4015-24HSS01A
OD4015-24HSS01A Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
Features: Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
Width: 15.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE, Features: Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, Width: 15.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4015-24HSS01A OD4015-24HSS01A Виробник : Orion Fans Orion_PSG.pdf DC Fans DC Fan, 40x40x15mm, 24VDC, 8.5CFM, 36dBA, Seal Sleeve, Wire, Open Collector Tach