Продукція > ORION FANS > OD4015-24LB02A
OD4015-24LB02A
OD4015-24LB02A Orion Fans
OD4015.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fans DC Fan, 40x40x15mm, 24VDC, 6.8CFM, 0.06A, 29dBA, Ball, Wire, Alarm Output
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6000 RPM, Air Flow: 6.8 CFM (0.190m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.053 lb (24.04 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 29.0dB, Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.92 W.
Інші пропозиції OD4015-24LB02A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4015-24LB02A OD4015-24LB02A Виробник : Orion Fans OD4015.pdf Description: FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6000 RPM
Air Flow: 6.8 CFM (0.190m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.053 lb (24.04 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 29.0dB
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.92 W