OD4015-24MB
OD4015-24MB Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6000 RPM
Air Flow: 6.8 CFM (0.190m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.053 lb (24.04 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 29.0dB
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Power (Watts): 1.92 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6000 RPM, Air Flow: 6.8 CFM (0.190m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.053 lb (24.04 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 29.0dB, Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa), Power (Watts): 1.92 W.
Інші пропозиції OD4015-24MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4015-24MB OD4015-24MB Виробник : Orion Fans Orion_PSG.pdf DC Fans Axial Fan, 40x40x15mm, 24VDC, 6.7CFM, 1.68W, 39.8dBA, 6950RPM, 0.18"H2O, Leads