Продукція > ORION FANS > OD4015-24MB01A
OD4015-24MB01A
OD4015-24MB01A Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
Features: Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
Width: 15.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE, Features: Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, Width: 15.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, Fan Type: Tubeaxial.