Продукція > ORION FANS > OD4020-12HSS01A
OD4020-12HSS01A
OD4020-12HSS01A Orion Fans
OD4020_sealedsleeve.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
RPM: 8190 RPM
Air Flow: 8.7 CFM (0.244m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 32.1dB(A)
Static Pressure: 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.3 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, RPM: 8190 RPM, Air Flow: 8.7 CFM (0.244m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 32.1dB(A), Static Pressure: 0.320 in H2O (79.7 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.3 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4020-12HSS01A OD4020-12HSS01A Виробник : Orion Fans OD4020_sealedsleeve.pdf DC Fans DC Axial Fan, 40x40x20mm, 12VDC, Sealed Sleeve Bearing, Tachometer