Продукція > ORION FANS > OD4020-24HB02A21
OD4020-24HB02A21
OD4020-24HB02A21 Orion Fans
od4020.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 10V to 27V 9CFM 36dB 40 X 40 X 20mm High Speed
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук