Продукція > ORION FANS > OD4020-24HB13A
OD4020-24HB13A
OD4020-24HB13A Orion Fans
od4020.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 14V to 26.4V 8.7CFM 32.1dB 40 X 40 X 20mm High Speed
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук