OD4020-24HS
OD4020-24HS Orion Fans
OD4020.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 8190 RPM
Air Flow: 9.0 CFM (0.252m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 32.1dB(A)
Static Pressure: 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Power (Watts): 1.72 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 8190 RPM, Air Flow: 9.0 CFM (0.252m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 32.1dB(A), Static Pressure: 0.320 in H2O (79.7 Pa), Power (Watts): 1.72 W.
Інші пропозиції OD4020-24HS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4020-24HS OD4020-24HS Виробник : Orion Fans OD4020.pdf DC Fans DC Fan, 40x40x20mm, 24VDC, 9CFM, Sleeve Bearing, 2x Lead Wires 26AWG