Продукція > ORION FANS > OD4020-24HSS02A
OD4020-24HSS02A
OD4020-24HSS02A Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
RPM: 8190 RPM
Air Flow: 9.0 CFM (0.252m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 3 Wire Leads
Noise: 32.1dB(A)
Static Pressure: 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Power (Watts): 1.72 W
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, RPM: 8190 RPM, Air Flow: 9.0 CFM (0.252m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 32.1dB(A), Static Pressure: 0.320 in H2O (79.7 Pa), Power (Watts): 1.72 W.