Продукція > ORION FANS > OD4020-24LSS10A
OD4020-24LSS10A Orion Fans
Виробник: Orion Fans
Description: Thermal Products
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 5150 RPM
Air Flow: 6.5 CFM (0.182m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 24.1dB(A)
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Power (Watts): 1.2 W
Написати відгук
Description: Thermal Products, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 5150 RPM, Air Flow: 6.5 CFM (0.182m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 24.1dB(A), Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Power (Watts): 1.2 W.
Інші пропозиції OD4020-24LSS10A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4020-24LSS10A OD4020-24LSS10A Виробник : Orion Fans OD4020_sealedsleeve-3239360.pdf DC Fans DC Axial Fan, 40x40x20mm, 24VDC, Sealed Sleeve Bearing, Tachometer, PWM