Продукція > ORION FANS > OD4028-12HBXC10A
OD4028-12HBXC10A
OD4028-12HBXC10A Orion Fans
OD4028_XC.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 16000 RPM
Air Flow: 26.5 CFM (0.742m³/min)
Width: 28.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 57.0dB
Static Pressure: 1.600 in H2O (398.6 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 169 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 16000 RPM, Air Flow: 26.5 CFM (0.742m³/min), Width: 28.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 57.0dB, Static Pressure: 1.600 in H2O (398.6 Pa), Part Status: Active.